לקוחות ממליצים

איש מקצוע מדהים

ירון הוא איש מקצוע בתחום האינטגרציה המבנית של רולף (רולפינג) ברמה הגבוהה ביותר שיש! לאחר שלושים שנות ניסיון בתחום אני יכול להמליץ עליו בחום. אני עצמי עובר כעת את סדרת עשרת הטיפולים אצלו ונהנה מכל טיפול.

לירון יש ייחודיות רבה בכך שלמד ועבד כמורה שנים רבות עם המורה הראשון שלי לאינטגרציה מבנית ד"ר אד מופין. הוא גם למד מג'יימס סטיוארט את הSensory Repatterning שיטה שפותחה מתוך גישת טרייגר! ירון גם למד את שיטתו של רוסיטר ופיתח אותה לתוך הגישה שלו : "תרפיית גוף אדפטיבית".

כל המכלול יצר גישה מאוד ברורה ואפקטבית לטיפול במקרים ובעיות שונות ומגוונות.

אבי בחט
מטפל ברולף אינטגרציה מבנית
ושיטת טרייגר

הי ירון
עבדתי על התרגילים שלי אתמול בלילה וגלגלתי את הרגל לפני שקמתי מהמיטה ואני היום במצב טוב יותר פי 5!
תודה רבה
ברנדה

לירון המדהים
אני חווה כאבים באזורים רבים בגופי כבר כמה שנים.
ביקרתי אצל רופאים רבים ואף אחד מהם לא הצליח לטפל בכאבי. אני סובלת במשך שנים מכאבי Pain Away ומר ארבל היה המטפל הראשון שהצליח להקל ובחלק מהאזורים להעלים את הכאב לחלוטין.

תוכנית זו היא מוצלחת ביותר ומועילה בהקלה על הכאב המתמיד. Pain Away- מבוסס על ניסיוני האישי עם הכאמור, יש לי כאבים באזורים רבים בגוף שלי, במקרה אחד, הייתה לי משיכה לא טובה בשריר הירך האחורי שהתרחשה בעבודה, חוויתי כאבים בכל פעם שהייתי הולכת וזה נמשך מעבר ל 6- חודשים.

על ידי השתתפות בתכנית זו הוסר לחלוטין הכאב בזמן קצר ,Pain Away וחזרתי לעבודה. לפני כן ניסיתי פיזיותרפיה, אבל זה הרחיק אותי מהעבודה ולא שינה את מצבי.

למדתי גם כמה טכניקות לשיכוך כאבים שעזרו. למרות שהקל מאוד, אני עדיין סובלת מכאבים באזורים שלא הצלחנו לכסות בכמה המפגשים הקצרים והלוואי שהתוכנית תאפשר מפגשים נוספים לאנשים כמוני. אני באמת מאמינה בתוכנית המשך UCSD- שהתהיה מצויינת עבורי. אני מודע לירון.

אני ממליצה עליו בחום.
סלי

רון יקר,

רציתי לקחת את הזמן להודות לך על שהזדמן לי לעבור על תוכנית רולפינג ולספר לכל מי שעשוי להתעניין שמצבי טוב יותר במאה אחוז מזה שהייתי לפני שבאתי לפגוש אותך לפני מספר חודשים. 

כשהייתי בן 13 נפלתי ושברתי את עצמות הזנב ושתי עצמות בגבי התחתון. עבדתי בבית חולים בצורה מסודרת במשך 10 שנים עד שנפלתי שוב ושברתי את עצם הזנב ושוב עוד כמה עצמות בגב התחתון. בשנת 1999 ולאחר מכן שוב בשנת 2003 עברתי שני ניתוחים מקיפים על הגב, הראשון מיזוג מ- L3-L5 ולאחר מכן שוב מ- L5 – S1, הפעם דרך הבטן תוך הסרת 4 דיסקים מהגב התחתון.

ניסיתי הכל במשך 30 השנים האחרונות! מעיסוי ועד פיזיותרפיה שום דבר לא עבד. שמרתי על המצב הגופני והנפשי שלי, אך בשנתיים האחרונות התחלתי ליטול מורפיום ו -4 פעמים ביום כדי להתמודד עם כאבים בכל הגוף. וזאת לאחר שאובחנתי כסובל מפיברומיאלגיה לפני כמה שנים והיו לי בעיות בריאות נוספות.

מאז שבאתי לראותך חוויתי לא פחות מפלא! עכשיו אני מסוגל להתמודד טוב יותר עם הימים והלילות שלי עכשיו אני לוקח רק מורפיום פעם ביום ולפעמים בכלל לא. המפגשים שעברנו לא היו קלים אבל היו שווים את זה! יש לי ביטחון מלא בכל מה שעשית ואמרת ואתה איש של אתיקה ומקצועיות אמיתית. אני לא יכול להגיד מספיק על כמה התרשמתי מהידע הרב והתרגול שלך במלאכה שלך.

לאחר שראיתי רופאים, כירופרקטורים, נוירוכירורגים כמו גם שלל טיפולים אלטרנטיביים לאורך השנים, אף אחד מהם לא הקל על הסימפטומים שלי לא בעומק ההקלה או לאורך הזמן שקבלתי הקלה כפי שעשתהכל טכניקות הרולפינג שלך. אני מקווה שתמשיך להתאמן ולשגשג בכל מה שאתה עושה. אני ומשפחתי מודים לך לנצח על שהחזרת לי את חיי. אולי יום אחד אוכל לחזור לעבוד ולחיות שוב חיים רגילים.

בהוקרה
ג’ין פיגרואה

היי ירון
רק הערה ליידע אותך שאני מבחינה בהבדל חיובי לאחר הפגישה שלי וה"רולפינג הקצר" ביום שישי.

התמקדתי בחלקים הלא נכונים לחלוטין של האנטומיה שלי. כמו כן, אני כבר לא מחזיקה את עצמי זקופה מפחד שאהרוס את העצב הסיאטי שלי אם אתכופף קדימה או אתפתל וכאילו הייתי בהריון ב 9- החודשים האחרונים!.

תודה על המודעות – הייתי כל כך מותשת משהחזקתי את עצמי כל כך נוקשה – עדיין לא היו לי כאבים חדים והתכופפתי מהמותניים כרגיל כמה פעמים!

אני מקווה שיהיה לך סוף שבוע נהדר.
נל. פ גרטשן

אני כותב מכתב זה בהמלצה ובתמיכה של ירון ארבל, HHP
אני מכיר את מר ארבל ('DOC'), מזה 7 שנים כמטופל, יועץ עסקי וכחבר. הכרתי היטב את ד"ר ארבל ואת טכניקות הריפוי המצוינות שלו, בהתאם, אני כותב מכתב זה כי אני מאמין בכנות שהוא מסוגל לעזור לרבים אחרים כמוני.

נכנסתי למשרד שלו עם בעיות ביציבה, לא יכולתי לעמוד זקוף נכון, וברכיים כאבו מאוד בגלל ששניהם נשברו בגיל צעיר, כתוצאה מכך, סבלתי מדלקת פרקים, תזוזות בפיקה שלי גרמו לי ליפול, אז הלכתי עם מקל הליכה.

במהלך 7 השנים האחרונות ירון ארבל, HHP הוכיח לי שוב ושוב שהוא מתקשר יוצא דופן, מורה מחונן ומרפא הוליסטי.
הוא איש מקצוע מסור ביותר שיודע להניע את מטופליו לחתור למטרה הסופית שלהם. השיעור הראשון שלי היה לנשום דרך הכאב, מכיוון שהוא שיחרר שנים של מתח מלוקט על עמוד השדרה שלי. עצירת נשימתי רק תגרום לכאב להתרבות!

מילים אינן יכולות לבטא את התודה וההערצה שיש לי לד"ר ארבל, הבנתו, אדיבותו ומיומנותו הרבה העבירו אותי תקופה אפלה בחיי. הגב שלי היה כפוף בגלל שנים של יציבה גרועה, השפיע על הביטחון שלי, וסחטה את הכוחות שלי, מכיוון שנדרש הרבה אנרגיה לעמוד זקוף ולהסתכל לאנשים בעיניים… אני כבר לא צריך ללכת עם מקל!

הברכיים שלי מאוזנות הודות לטכניקות שלו הייתי מודאג מההתקדמות שלי בהתחלה, ואז ד"ר ארבל הראה לי תמונות לפני ואחרי של היציבה שלי.

להפתעתי עשינו צעדים גדולים, התוצאה הסופית הייתה הרבה יותר ממה שיכולתי לקוות. הגב שלי עכשיו ישר, אני גבוה בסנטימטר ומרגיש טוב יותר פיזית, כמו גם נפשית ממה שהרגשתי בשנים האחרונות. קיבלתי מחמאות רבות מעמיתים לעבודה, בני משפחה וחברים כולם שואלים מי עשה את העבודה הנפלאה הזו?, אני אומר בכבוד רב ובאנושיות, דוקטור ירון ארבל , HHP, בכנות.

חני מטרייה

ירון היקר:
במהלך הקריירה הספורטיבית שלי ובהתמודדות עם ההשלכות הפיזיות שלה, התייעצתי עם רופאים רבים, כירופרקטים, מומחים אורטופדים – את כולם!.
לכן, אני חושבת שבמידה מסוימת של מומחיות אני יכולה להציע מעומק לבי, "תודה" על הדברים הטובים שעשית עבור הגוף שלי.  חמש תחרויות סיוף פתוחות בארצות הברית, שבעה תארים במשחקי פאן אמריקן וארבעה משחקים אולימפיים בהחלט גבו את מחירם על מפרקי הירך שלי. ועכשיו, כשאני יושבת רוב היום בגלל העבודה שלי, אני לא נשארת בכושר כפי שגופי צריך.

אתה הפגת את הכאבים וגרמת לי לזוז שוב. אתה עושה פלאים, אשמח לספר לכל אחד ואחת על החוויות (HHP) ועליך כמטפל בריאות הוליסטי שלי.

בכנות,
הרייט קינג,
חמש פעמים אלופת המדינה ארה"ב
צוות אולימפי ארה"ב

רון יקר,
כל מה שעשית ביום רביעי עזר לי מאוד. אני עדיין סובלת מכאבים אבל אני יכולה להלביש את עצמי עכשיו והכאב לא חריף. תודה רבה שעזרת לי לצאת מהכאב ללא תרופות.

ג'קי

היה לי המזל לקבל ארבע פגישות לטיפול בכאב עם ירון ארבל. במהלך החודש האחרון והצלחנו לטפל בבעיות שיש לי במשך שנים רבות עם כאבי שורש כף היד, גב תחתון וכאבי צוואר וכתפיים.

לירון יש הבנה עצומה של פעולת מערכת השרירים והשלד ודרכים יעילות לטיפול במקורות כאב. אני אדם פעיל עם עבודה מול שולחן עבודה והיו לי כמה מהבעיות האלה כבר יותר מ 20- שנה. זה מאוד משחרר שיש עכשיו את הכלים העומדים לרשותי להמשיך ולשפר את טווחי התנועה והרווחה היומיומית שלי. אני מאוד אסירת תודה על ההזדמנות לעבוד עם ירון ועל. הזמינות של תוכנית זו

כל טוב
ג'ולי ב,
מומחה כוח אדם אקדמי ופיננסים
המחלקה לרפואת קרינה ומדעים יישומיים
מערכת הבריאות UC San Diego

On February 2006 I had an accident where I fractured my pelvis, some ribs, and collar bone. Each month after that, my left leg suffered more atrophy, my mobility diminished, and I suffered tremendous, constant pain. I feel that the medical system did not address properly my condition. The only thing that helped me to recuperate was chiropractor and physical therapy. However, even after many months of receiving those services, it seemed that I was going to be permanently handicapped. To compound the problem, my job (constant sitting, typing) and family obligations made things worse. My life became quite limited and it was hard for me to maintain my usual upbeat, positive attitude, facing such a constant acute pain. Most of the times, I was emotionally down.

I was referred to Ron Arbel’s Pain Free Clinic by the ergonomic team of the UCSD. I arrived to Mr. Arbel’s office dragging my left leg, limping greatly, with terrible pain from my neck to my toes. During the first visit, Mr. Arbel assessed my situation and gave me a very realistic picture of my condition. He was open to work with me, even when I was not the usual case of work injury/repetitive injury. I told him that any relief from my pain, any tiny improvement, would be appreciated.

Well, the improvement was NOT tiny. It was huge. After the first visit, I felt some changes. After the second, some ‘healing’ reactions – not all of them comfortable. Then, after the third visit, something changed: ME. Not only I arrived to the next visit giggling again, being the person I was before all that pain sat on me. I started walking and sleeping without any pain, increasing my productivity at work (even my brain seemed to work faster and with more energy). I started volunteering during my free time, enjoying my life, both at home and at work.  I felt like I was ‘ME’ again.

I am so impressed at Mr. Arbel knowledge and the way that he works. He sets improvement goals with you, finds out what is the area you want to work on, treats you as a whole, not as a collection of symptoms. With me, he addressed not only the most damaged parts of my body, but some other ‘aches and pains’ that, now looking back at it, were making my life a bit difficult.

Each visit with Mr. Arbel has brought major improvements. Not only to my joints, muscles of bones; but to my life. To my body, my brain, and my soul. I feel so lucky that the UCSD has this program for their employees. And I feel so deeply grateful to Mr. Arbel.

Please feel free to contact me for any questions or comments you might have about my case.

Mayca Roig, MS, MA, MBA
Programmer/Analyst
Alzheimer's Disease Cooperative Study

צרו קשר לקביעת טיפול

דילוג לתוכן